RETEA DE PLATA

DACA TRIMITETI BANI IN REPUBLICA MOLDOVA BANII POT FI RIDICATI DE LA :

Agentiile Victoribank www.victoriabank.md/ro/filiala/

PENTRU ROMANIA

 Agentii Smith & Smith :

A

  • Adjud
    T/ (+4) 021 331 8033
    E/ smith.adjud@smith-smith.ro
    A/ Str. Republicii nr.18, bl.60, Adjud, jud. Vrancea, ADJUD Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Alexandria
    T/ (+4) 021 331 8031
    E/ smith.alexandria@smith-smith.ro
    A/ Strada Bucuresti, bl. 220, ap. 4, Teleorman Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    vis-a-vis de CEC Bank si BRD
     
  • Arad
    T/ (+4) 021 331 8032
    E/ smith.arad@smith-smith.ro
    A/ Calea Aurel Vlaicu nr. 10-12, Atrium Center et. 1, Arad Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
    In incinta Centrului Comercial Atrium pe calea Aurel Vlaicu, langa Gara Mare la etajul 1.
     
 
B
  • Bacau
    T/ (+4) 021 331 8034
    E/ smith.bacau@smith-smith.ro
    A/ Str. Oituz Nr. 1 Parter, Bacau Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Bacau Arena
    T/ (+4) 0758 555 614
    E/ smith.bacauarena@smith-smith.ro
    A/ Str. Stefan cel Mare nr. 28, Arena Mall, parter, Bacau Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 21:00
    Sambata 10:00 - 21:00
    Duminica 10:00 - 21:00
     
  • Baia Mare
    T/ (+4) 0732 555 424
    E/ smith.baiamare@smith-smith.ro
    A/ Str. Victoriei nr. 73, Gold Plaza Mall, parter, Baia Mare Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
     
  • Bals
    T/ (+4) 021 331 8037
    E/ smith.bals@smith-smith.ro
    A/ Str. N Balcescu, Bl 38, Sc 1, Ap 3, parter, Olt Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Barlad
    T/ (+4) 021 331 8035
    E/ smith.barlad@smith-smith.ro
    A/ Str. Republicii nr.256, la etaj, BARLAD Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Bistrita
    T/ (+4) 021 331 8038
    E/ smith.bistrita@smith-smith.ro
    A/ Bld. Decebal nr 34, bl. 34, sc. C, ap. 41, parter, Bistrita-Nasaud Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Botosani
    T/ (+4) 021 331 8039
    E/ smith.botosani@smith-smith.ro
    A/ Str. Ion Pilat nr. 2, sc. C, ap. 4, parter, Botosani Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
     
  • Braila
    T/ (+4) 021 331 8040
    E/ smith.braila@smith-smith.ro
    A/ Calea Calarasilor Nr.65, Bl.C, Braila Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
     
  • Brasov
    T/ (+4) 021 331 8041
    E/ smith.brasov@smith-smith.ro
    A/ Str. 15 Noiembrie nr. 17, BRASOV Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 19:30
    Sambata 10:00 - 17:00
    Duminica 10:00 - 15:00
    1,2,4,5,6,22,17,31,36,37,50,51Colt cu strada Agriselor, intre Teatrul Dramatic (la aproximativ 200 m fata de acesta, pe aceeasi parte) si cinematograful Patria.
     
  • Bucuresti
    T/ (+4) 021 331 8030
    E/ smith.bucuresti@smith-smith.ro
    A/ Str. Justitiei Nr. 54, BUCURESTI Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Agentia se afla in apropiere de zona Piata Unirii, la prima statie pe linia tramvaiului 32 (11 Iunie intersectie cu B-dul Regina Maria). Sediul Smith & Smith se afla langa Manastirea Antim, la parterul cladirii Ascensorul S.A.
     
  • Bucuresti Lujerului
    T/ 0758 555 615 / 021 331 8078
    E/ smith.lujerului@smith-smith.ro
    A/ B-dul Iuliu Maniu nr. 19, Sector 6, Cora Lujerului, Bucuresti Lujerului Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 09:00 - 21:00
    Sambata 09:00 - 21:00
    Duminica 09:00 - 21:00
    Agentia este situata in incinta Galeriei Comerciale Cora Lujerului din Cartierul Militari, Sectorul 6.
     
  • Bucuresti Obor
    T/ +40 732 555 422
    E/ smith.obor@smith-smith.ro
    A/ Sos Colentina nr 2, Centrul Comercial Bucur Obor, BUCURESTI Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 09:00 - 21:00
    Sambata 09:00 - 20:00
    Duminica 09:00 - 17:00
    Centrul Comercial Bucur Obor, parter, intrarea nr.30, pe latura cu sediul Primariei Sector 2
     
  • Bucuresti SunPlaza
    T/ +40 759 034 845
    E/ smith.sunplaza@smith-smith.ro
    A/ Calea Vacaresti Nr. 391, Centrul Comercial Sun Plaza, Et. 1, BUCURESTI Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
    In incinta Centrului Comercial Sun Plaza,(Cora Big Berceni)etaj 1
     
  • Bucuresti Titan
    T/ 0758 555 606
    E/ smith.titan@smith-smith.ro
    A/ B-dul 1 Decembrie 1918 nr. 33C, Centrul Comercial Auchan, BUCURESTI Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 09:00 - 21:00
    Sambata 09:00 - 21:00
    Duminica 09:00 - 21:00
    Centrul Comercial Auchan Titan
     
  • Bucuresti Universitate
    T/ 0758 555 626
    E/ smith.universitate@smith-smith.ro
    A/ Bdul Carol I nr.26, parter, sector 3, Bucuresti Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:00 - 21:00
    Sambata 08:00 - 21:00
    Duminica 10:00 - 15:00
     
  • Bucuresti Vitan
    T/ 0758 555 609
    E/ smith.vitan@smith-smith.ro
    A/ Calea Vitan 236, sector 3, Centrul Comercial Auchan, BUCURESTI Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 09:00 - 21:00
    Sambata 09:00 - 21:00
    Duminica 09:00 - 21:00
    Centrul Comercial Auchan Vitan (fostul REAL)
     
  • Buzau
    T/ (+4) 021 331 8042
    E/ smith.buzau@smith-smith.ro
    A/ Str. Ostrovului, nr.19, la etajj, Buzau Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
     
 
C
  • Calarasi
    T/ 0758 555 623 / 021 331 8081
    E/ smith.calarasi@smith-smith.ro
    A/ Str. Prelungirea Bucuresti nr. 6, bl. N1, sc. 3, parter, Calarasi Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Cluj
    T/ (+4) 021 331.8043
    E/ smith.cluj@smith-smith.ro
    A/ Str.Al.Vaida -Voievod,nr.53-55, Iulius Mall parter, CLUJ Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
     
  • Constanta
    T/ (+4) 021 331 8044
    E/ smith.constanta@smith-smith.ro
    A/ B-dul 1 Decembrie 1918 Nr. 5, Bl F16, Constanta Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    In apropierea Garii Constanta, principale puncte de reper sunt Spitalul Municipal si Hipermarketul Kaufland, la o distanta de 50 m fata de acestea.
     
  • Craiova
    T/ (+4) 021 331 8045
    E/ smith.craiova@smith-smith.ro
    A/ Calea Bucuresti, BL 13B, Parter, Dolj Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Craiova Mall
    T/ (+4) 021 331 8046
    E/ smith.craiovamall@smith-smith.ro
    A/ Calea Bucuresti, Nr.80, in incinta Electroputere Parc, Dolj Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
     
  • Craiovita
    T/ 0758 555 602
    E/ smith.craiovita@smith-smith.ro
    A/ Centrul Com Auchan Craiovita, Parter, Calea Severinului nr. 5A, Dolj Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 09:00 - 21:00
    Sambata 09:00 - 21:00
    Duminica 09:00 - 21:00
    In incinta Centrului Comercial Auchan Craiovita
     
  • Curtea de Arges
    T/ (+4) 021 331 8047
    E/ smith.curteadearges@smith-smith.ro
    A/ B-dul Basarabilor Bl. A1, Complex Unic, Arges Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
 
D
  • Drobeta Turnu-Severin
    T/ (+4) 021 331 8048
    E/ smith.drobeta@smith-smith.ro
    A/ B-dul Tudor Vladimirescu nr.111(zona Carpati , Hotelul Traian), Mehedinti Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
    Zona Carpati, pe diagonala cu Hotel Traian
     
 
F
  • Filiasi
    T/ +40 251 444 501
    E/ smith.filiasi@smith-smith.ro
    A/ Filiasi, Str. Stadion, Bl.I1, parter, Dolj Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:00 - 16:00
    Sambata 08:30 - 13:00
     
  • Focsani
    T/ (+4) 021 331 8049
    E/ smith.focsani@smith-smith.ro
    A/ Str. Mihail Kogalniceanu nr. 25, Bl. 10, parter, Vrancea Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    vis-a-vis de Parcul Central si Piata Unirii.
     
 
G
  • Galati
    T/ (+4) 021 331.8050
    E/ smith.galati@smith-smith.ro
    A/ Str. Domneasca nr. 24, in incinta Complexului Modern, Galati Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 21:00
    Sambata 10:00 - 21:00
    Duminica 10:00 - 21:00
     
  • Galati Dunarea
    T/ 0758 555 601
    E/ smith.galatidunarea@smith-smith.ro
    A/ Str. Brailei nr. 220, Dunarea Mall, Parter, langa Emag, Galati Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 21:00
    Sambata 10:00 - 21:00
    Duminica 10:00 - 21:00
     
  • Giurgiu
    T/ 0758.555.621 / 021 331 8080
    E/ smith.giurgiu@smith-smith.ro
    A/ Str. Bucuresti, bl. B5/1S, sc. A, ap. 1, parter, Giurgiu, Giurgiu Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
 
I
  • Iasi
    T/ (+4) 021 331 8051
    E/ smith.iasi@smith-smith.ro
    A/ Str.Costache Negri, nr.37, bl. P1, ap.3, Iasi Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:00
    Sambata 10:00 - 15:00
    Autobuz 43,46,41,14; maxi-taxi 20; tramvai 1,2,3,6,7,13la 5 minute de mers pe jos pana la Hala
     
  • Iasi Mall
    T/ (+4) 021 331 8052
    E/ smith.iasimall@smith-smith.ro
    A/ B-dul Tudor Vladimirescu nr.1 - IuliusMall parter, Iasi Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
     
  • Iasi Palas
    T/ 0758 555 604
    E/ smith.iasipalas@smith-smith.ro
    A/ Str. Palas nr. 7A, Palas Shopping Mall, parter zona Atrium, Iasi Palas Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:22 - 10:22
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
     
 
o
  • oltenita
    T/ 0758 555 616 / 021 331 8079
    E/ smith.oltenita@smith-smith.ro
    A/ Str. Argesului nr. 51, bl. P 24, parter, jud. Calarasi, Oltenita Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
 
P
 
R
  • Radauti
    T/ (+4) 021 331 8056
    E/ smith.radauti@smith-smith.ro
    A/ Str.Piata Garoafelor Nr 1, Radauti, Suceava Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Roman
    T/ (+4) 021 331 8059
    E/ smith.roman@smith-smith.ro
    A/ Pietonal Stefan cel Mare, bl.7, parter 1, Neamt Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    In zona pietonala Stefan cel Mare, intrarea dinspre Romtelecom (la al doilea pasaj de trecere) sau intrarea dinspre Casa Pionerilor la etajul superior al pietonalului.
     
  • Rosiori de Vede
    T/ (+4) 021 331 8057
    E/ smith.rosioriidevede@smith-smith.ro
    A/ Str.Rahovei Bloc 109, Parter, Teleorman Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    In zona centrala a orasului pe strada pietonala Rahova vis-a-vis de Posta Mica, la 30 m de BCR inspre ceas.
     
 
S
  • Sibiu
    T/ (+4) 021 331 8060
    E/ smith.sibiu@smith-smith.ro
    A/ Sos Sibiului nr.5, Sibiu Shopping City, Sibiu Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
    In incinta complexului comercial Sibiu Shopping City situat la iesirea dinspre Sibiu spre Selimbar pe partea dreapta.Suntem situati la intrarea in magazinul Carrefour.
     
  • Slatina
    T/ (+4) 021 331 8061
    E/ smith.slatina@smith-smith.ro
    A/ B-dul Alex.Ioan Cuza nr20, Complex Oltul , parter, Olt Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 09:00 - 20:00
    Sambata 09:00 - 16:00
    Duminica 09:00 - 14:00
     
  • Slobozia
    T/ 0758 555 624 / 021 331 8082
    E/ smith.slobozia@smith-smith.ro
    A/ Str. Ialomitei nr.3, Supermarket Ialomita, Slobozia Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
     
  • Suceava
    T/ (+4) 021 331 8062
    E/ smith.suceava@smith-smith.ro
    A/ Str. Marasesti, Nr. 44B, Suceava Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00
    Sambata 10:00 - 15:00
    Autobuze: 2, 4 si 5.In spatele Catedralei, langa Consulatul Ucrainei.
     
  • Suceava Mall
    T/ (+4) 021 331 8066
    E/ smith.suceavamall@smith-smith.ro
    A/ Calea Unirii, nr. 22, Iulius Mall, Suceava, Suceava Mall Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
     
 
T
  • Targoviste
    T/ (+4) 021 331 8063
    E/ smith.targoviste@smith-smith.ro
    A/ Str. Colonel Baltaretu Nr.36, Dambovita Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    Mijloace de transport in comun: autobuzele 1, 2, 3, 4, 9, 12, 16, statia Colonel BaltaretuIn centrul orasului, intre Casa Sindicatelor si PAVCOM. Agentia este situata in acelasi sediu cu scoala de soferi Gigalo.
     
  • Targu Jiu
    T/ (+4) 021 331 8064
    E/ smith.targujiu@smith-smith.ro
    A/ B-dul Republicii, Bl.24, parter, Gorj Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
     
  • Tecuci
    T/ (+4) 021 331 8065
    E/ smith.tecuci@smith-smith.ro
    A/ Str.1.Decembrie 1918 nr 56, Galati Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
     
  • Timisoara
    T/ (+4) 021 331 8067
    E/ smith.timisoaramall@smith-smith.ro
    A/ Str.Demetriade, nr.1 demisol, Iulius Mall, Timis Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
    In incinta Iulius Mall, la demisol
     
  • Tulcea
    T/ (+4) 021 331 8068
    E/ smith.tulcea@smith-smith.ro
    A/ Str. Isaccei nr. 57, bl Pelican - Mezanin et.1, Tulcea Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00
    In cadrul complexului Pelican, la o distanta de cca 100 m de gara si autogara.
     
  • Turnu Magurele
    T/ 0758 555 605
    E/ smith.turnumagurele@smith-smith.ro
    A/ G-ral Praporgescu, bl.F 28, sc A, ap.1, Parter, Teleorman Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:00(pauza 13:00 - 13:30)
    Sambata 10:00 - 15:00
    vis-a-vis de biserica Sf Vineri
     
 
V
  • Valcea
    T/ (+4) 021 331 8058
    E/ smith.ramnicuvalcea@smith-smith.ro
    A/ River Plaza, Calea lui Traian nr 121, parter, Ramnicu Valcea, Valcea Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00
    Sambata 10:00 - 22:00
    Duminica 10:00 - 22:00
    River Plaza, parter, langa Billa
     
  • Vaslui
    T/ (+4) 021 331 8069
    E/ smith.vaslui@smith-smith.ro
    A/ Str. Dobrogeanu Gherea, nr. 38, Vaslui, Vaslui Vezi pe harta→
    Program: Luni - Vineri 08:30 - 18:30
    Sambata 10:00 - 15:00
    Duminica 10:00 - 13:00